AAA A może praca w dziale predykcji?

Swego czasu, z zupełnie offtopicznej okazji, na n3miastym joggerze pozwoliłem sobie wyrazić przypuszczenie [komć 9 i n.], że niedługo nasze własne telewizornie zaczną nas szpiegować, bo zrobienie lewego użytku z poinstalowanych po – tak, dokładnie tej marki nawet użyłem! – SmartTVs kamerach jest tylko kwestią czasu. Spostrzeżenie moje zostało skwitowane wówczas – składam to naprawdę na karb retoryki, bom pogodny i uraz w zasadzie niepamiętający – jako idiotyczne, choć oczywiście bardziej, niż prawdopodobne.

Tamże minęło dwadzieścia strzałów znikąd i dostajemy to.

Minęło pięćdziesiąt strzałów znikąd – proroctwa branżowe nie spełniają się tak, o [zanim spadający sterowiec rypnie o ziemię, też musi upłynąć vacatio zeppelinis, ale to już zupełny offtopic] – i mamy to. W SmartTV, jakżeby inaczej.

Pięćdziesiąt milionów CHF w używanych banknotach [połowa może być w BTC] i macie przebieg piątkowej sesji NASDAQ z dokładnością do punktu przez całe notowanie. Tylko poważne oferty. Po odejściu od kasy reklamacji się nie uwzględnia się.

4 myśli w temacie “AAA A może praca w dziale predykcji?

  1. Zasada jest prosta: jeśli w urządzeniu jest kamera, ktoś się może do niej włamać. A już zwłaszcza jeśli producent nie ma kompetencji w dziedzinie informatyki. A już zwłaszcza jeśli producent jest z USA, bo wtedy ma tajny imperatyw od NSA 😉

    Dziwię się, że ktoś się dziwi.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s