Skryptowanie graficzne w Pythonie, cz. II.

Zaliczony kolejny… nie no, nie milestone; powiedzmy, że inchstone. Note to self: cały deployment sprowadził się do skorzystania z pyinstaller [py2exe miało problemy z ogarnięciem lokalizacji bibliotek, a pyinstaller działa OOTB], parunastominutowego guglania i wskazania jako docelowego elementu skrótu dla userów komendy runas /savecred /user:Administrator@Domain ścieżka_do_elementu, rozwiązującego przy okazji upierdliwość wpisywania hasła admińskiego do innych programów, projektowanych rzekomo jako sieciowe, mharharharhar. Na razie gra i buczy; z niepokojem obserwujemy rozwój wypadków, zostańcie Państwo z nami, wracamy po przerwie. Cz. I..

3 myśli w temacie “Skryptowanie graficzne w Pythonie, cz. II.

  1. @sprae: dziękuję, ale… jaką z jaką? 🙂 Bywałem koderem, wdrożem, marketingowcem, dochodzącym księgowym, analitykiem, menedżerem, copywriterem, rekruterem, wannabe-adminem… w takiej sytuacji ciężko określić, co mylę z czym 🙂

    Polubienie

  2. Tak na serio inteligentni ludzie poradzą sobie ze wszystkim 😉
    Dziękuję za pyinstaller 🙂
    Zawsze miałem problem z tym jak przekazać zwykłym ludziom proces instalacji. Niby sobie radzili, ale jak jest prościej to jakość wydaje się lepsza.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s