Smutne wiadomości popołudniowe.

Bo przecież nie prasóweczka.

Komunikat, jaki odebrały radioteleskopy obserwatorium La Silla w Chile nie pozostawia żadnych wątpliwości. Jesteśmy w kosmosie sami. Życie pojawiło się wyłącznie na Ziemi, w przeciwieństwie do komunikatów, które mogły powstać na innych planetach. „To bardzo smutna wiadomość dla nas Ziemian”, stwierdził niemiecki astrofizyk Rudolf Kippenhahn. „Tym bardziej, że w przechwyconej przez nas informacji z planety PX 186L znajduje się obszerny fragment mówiący o tym, że nie tylko jesteśmy sami, ale także głupi”.

Wygląda też na to, że świat nauki musi przełknąć jeszcze jedną gorzką pigułkę. Tamże

Przeprowadzone latem w instytucie North of Scotland eksperymenty teleportacji pokrzywy, na razie spowodowały tylko wyczerpanie przeznaczonych na ten cel środków z funduszu „Teleportacja pokrzywy i uszu”. Naukowcy obawiają się, że brak spektakularnych sukcesów może wkrótce zablokować nie tylko badania nad teleportacją, ale także zwykłe badania słuchu pracowników.

Odmiana pokrzywy z gatunku parzącolistnych najbardziej podatna na teleportację.
Teleporter wybudowany przez instytut jest maszyną wykorzystującą zjawisko elektrolizy. Przepływ prądu rozdziela teleportowany obiekt na jony dodatnie i ujemne. Przemieszczają się one potem w roztworze wodnym w kierunku pocieranych palcami elektrod, omijając wybudowaną na środku barokową fontannę.

6 myśli w temacie “Smutne wiadomości popołudniowe.

 1. Przykład linków z twojego źródła:

  Z odległej planety nadeszła wiadomość, że jesteśmy sami w kosmosie
  W pobliżu „Titanica” odkryto wrak góry lodowej
  Kobieta zakochana w mężczyźnie udającym bank
  (…)

  Z czym do ludzi?

  Polubienie

 2. Z czym do ludzi?

  A z pastą, proszę Pana.

  PS Chyba nie rozumiesz źródła. Jeśli zaś rozumiesz, to Twoja wypowiedź jest li tylko „wąskim w uszach trollingiem”.

  Polubienie

 3. Oj, zammer, zammer… czy ja Ci naprawdę muszę tłumaczyć podstawy taktyki PR? Kol. [nie mój, tak się tylko mówi] Sigvatr jest po prostu naszym* agentem na terytorium wroga, a jego zadaniem jest jak widać ośmieszanie go od wewnątrz poprzez wypowiedzi tak kretyńskie, że prawdziwy wróg nie wpadłby na to nawet w stanie głębokiego upalenia. I jest w tej robocie bezsprzecznie najlepszy, po prostu intergalaktyczna Liga Mistrzów, czemu wyraz dawał już wielokrotnie tu i ówdzie, a szczególnie ówdzie.

  * niewykluczone, że podwójnym… sądząc po niektórych wypowiedziach nt. katolicyzmu, prawdopodobnie jako „wewnętrzny sabotażysta ateizmu gimnazjalnego” jest również na liście płac Opus Dei, no ale w tej kwestii się nie wypowiem wiążąco. Fuszka w sumie chyba intratna – tym bardziej, że z rzeczywistym czy pozorowanym poczuciem humoru a’la „inspektor skarbowy na ciężkim kacu dzień po rozwodzie” ciężko widzę perspektywy na lepszą – ale przecież dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s