9 myśli w temacie “Jak wszyscy, to wszyscy, babcia też.

 1. A potem będzie pisał, że to on jest zaczepiany przez n3m0.
  I przy okazji, jakby ktoś mógłby przetłumaczyć resztę wypocin autora z tego wpisu, to będę wdzięczny (no, na pewno będę pod wrażeniem).

  Polubienie

 2. Btw, ja się szykuję do rundy drugiej, tylko czekam, aż będę miał stabilny internet, bo po przeprowadzce z tym kiepsko. Bo inaczej znowu zostanę oskarżony o „wymówki”, tak jak najwyraźniej zmyśliłem sobie leżenie w łóżku z gorączką…

  Polubienie

 3. @Ejdzej: nie idź tą drogą! Przydupas to ślepa uliczka w karierze, blokująca inne ścieżki rozwoju, takie jak choćby kłamliwa szuja, troll [aka trol], erysta, zdupywziętypsycholog czy tępak. Wspomniane pozostałe stanowiska dają Ci o wiele więcej szans rozwoju postaci, jak choćby dawanie d* czy niedorastanie do pięt [nikomu], że wspomnę tylko perspektywy roztoczone w dwóch iirc komciach przez Metk^WRekrutera podczas rozmowy kwalifikacyjnej na antagonistę.

  @Barry: złe wieści niesę, drugiej tury nie będzie. Jakimś cudem zajęcza część mego serca wzięła górę i zaczynam się poważnie obawiać, czy Różnica [TM] w dalszym ciągu jest widoczna wszędzie i dla wszystkich. A ponieważ stwierdzam, że nie jest to taka oczywista oczywistość… zamykam budkę.

  A druga zła wiadomość… motywowany wspomnianym zajęczym sercem i perspektywą niemożności rozróżnialności stwierdzam, że prawdopodobieństwo tejże jest wprost proporcjonalne do ilości kontentu, dalszego kontentu w tej materii raczej więc się nie spodziewajcie się. Chociaż nie wiem. Make children not war, alleluja i do przodu, Wisła pany.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s