QOTW.

Słuchaj, wiesz, co ostatnio dyr sobie wymyślił? Że trzeba zniszczyć dane uczniów, których już u nas nie ma, bo karencja upłynęła. Wiesz, ochrona danych osobowych i takie tam. No to dyr powołał komisję, trzy osoby, żeby targała te papiery na kawałeczki centymetr na centymetr, no przesz ich mało szlag nie trafił. Ktoś do niego nieśmiało, że przecież są niszczarki z certyfikatami i że nawet taką mają, a on, że mają drzeć i cicho tam. No to ci biedni ludzie zaczęli drzeć, centymetr na centymetr. Półtorej godziny, kuźwa, trzy osoby. W końcu Wacek stwierdził, że on pieprzy taki interes i musi do domu i że będzie drzeć dwa na dwa. Oni do niego przerażeni, żeby nie robił sobie jaj, bo przecież dyr znajdzie i każe powtarzać zabieg, a on że luz bluz, bo te jego kawałki dwa na dwa wsypie się do środka wora i obsypie się kawałkami jeden na jeden. No i tak zrobili i poszli z tym worem do dyra, a on wyobraź sobie łapę nura centralnie do środka wora, powyciągał najpierw kilka kawałków dwa na dwa, a potem rozsypał to wszystko, cały wór, na środku pokoju i kazał drzeć jeszcze raz. No ja nie mogę, trzy osoby po trzy godziny w plecy każda.

Płeć dyrektorki jednej z krakowskich szkół ponadpodstawowych została dla niepoznaki zmieniona, styl opowiadania również.

2 thoughts on “QOTW.

 1. Co oni w tej szkole filmów nie oglądali?

  Walenda: Stopczyk, co wy tam palicie?
  Stopczyk: Ja? Radomskie… ale jak pan major woli, to Franz ma Camele.
  Walenda: Co ty p…sz za uszami Stopczyk… na wysypisku, co palicie po nocach?
  Stopczyk: A… takie tam szpargały… budynek idzie do Służby Zdrowia, nie, no to się pali takie faktury za odzież, za środki czystości, za materiały biurowe. Ja wiem, że to powinno iść na makulaturę, ale kto to teraz skupuje, nie?… ja panu powiem panie majorze, to była tajemnica…
  Walenda: Stopczyk, wy wyżej wała nie podskoczycie, to nie róbcie sobie jaj. Panowie mówią, że akta palicie…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s