Się pożarło się.

Ajajajaj! Żakowski nie jest już intelektualistą, za to uprawia risercz ziemkiewiczowy i pisze o czymkolwiek, wizualnie udając mądrego, a w rzeczywistości ignorantem będąc, „Polityka” w porównaniu do „GW” to porażka jest, a Środa to już w ogóle tylko oczko za Olejnikową, feminizm jej resztki zdrowego rozsądku zupełnie już przesłonił. Skąd się dowiedziałem o tych rewelacjach? Z blogaska redaktora Steca [zarówno notki, jak i komciów], skądinąd bardzo sympatycznego i czytanego w zasadzie namiętnie… ale żeby takie brudy już można było publicznie prać tak o? Czego te redukcje etatów z ludźmi nie robią… Ech.

4 myśli w temacie “Się pożarło się.

 1. tl;dr ale ze zdaniem Żakowskiego odnośnie finansowania wyczynowego sportu się zgadzam. Ładowanie setek milionów w inwestycje z których korzystają pojedyncze osoby skrajnie podnosi mi ciśnienie, z tego powodu ostatnio nawet zacząłem doceniać pomysł budowy Orlików.

  Polubienie

 2. Cytując z pamięci nie pamiętając autora:

  „Nie oczekuje, że zrozumiesz, ale miałem nadzieje, że chociaż spróbujesz”

  Do tego jednak trzeba odrobiny wysiłku, chociażby sięgniecie do źródeł a nie opieranie się na opinii innych, szczególnie gdy oczywiste jest, że ta opinia jest subiektywna.

  I co do tego wszystkiego ma Środa, Olejnik i feminizm???

  Polubienie

 3. @bkr: Ależ ja nie odnoszę się do sensowności opinii bądź jej braku, zauważyłeś? Piszę o tym, że nagle można przeczytać o czymś, co jeszcze niedawno „oszołomy” nazywały np. walką buldogów pod dywanem.

  I w sumie nawet zabawnym jest, że odsyłasz mnie do źródeł, pytając jednocześnie o związki z Olejnikową czy Środą, które w moim źródle występują explicite [no chyba, że pousuwali komentarze]…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s