Horoskopy, horoskopy…

Do dzisiaj, widząc dęte dyskusje o horoskopach, znajdowałem niekłamaną przyjemność we wrzucaniu ustawiającego dyskusję [ciągle tego samego; widocznie brak oryginalności i plagiatorstwo mam zapisane w gwiazdach…] linku z horoskopem patologicznym.

Do dzisiaj. Dzisiaj ktoś w odpowiedzi rzucił mi linkiem do negatywnego horoskopu Hanny Bakuły. Kilka klas wyżej, powiadam. A co o Was mówią gwiazdy?…

6 thoughts on “Horoskopy, horoskopy…

 1. Ten pierwszy bardziej prawdziwy, tak mi się spodobało, że jest o mnie, że aż cały zacytuję

  Ma szalony pociąg do gastronomii czwartej kategorii i nigdy nie oddaje pożyczonych pieniędzy. Mężczyźni spod tego znaku, wcześniej czy później, okazują się ekshibicjonistami, a kobiety nimfomankami. W zakładzie penitencjarnym czują się niezłe.

  Polubienie

 2. Kurwantura! Skonfudowałeś mię, nigdy nie wiem spod jakiego znaku zodiaku jestem. W sensie różne źródła podają raz jeden, raz drugi, bo tak na pograniczu się urodziłem. I weź tu bądź mądry. Proszę o pomoc.

  Polubienie

 3. Torero, D4ry dobrze gada, ten horoskop Hanny Bakuły jest przejaskrawiony, nienaturalny i często na siłę. IMHO właśnie ten z Twojego linku jest o niebo lepszy właśnie przez to że nie jest sztuczny.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s