9 myśli w temacie “Z popołudniowej prasóweczki.

  1. Ty, pecet, że tak z ciekawości spytam: po cholerę piszesz tu za każdym razem takie rzeczy? Mnie to nie rusza ni chu chu, ty tracisz czas, nikt cię tu nie lubi… ajfon się rozładował czy na onecie bana dali?… Do notki i tak to nic nie wnosi… chyba że ma z niej wynosić, no to przepraszam.

    Polubienie

  2. Dzięki, stary, ale jeśli koniecznie chcesz zrobić jakiś dobry uczynek, to przeprowadź jakąś staruszkę przez jezdnię aboco… Napędzanie mi koniunktury przez ciebie nie tylko nie jest dobrym uczynkiem, ale – co cię pewnie zasmuci – nie jest nawet uczynkiem złym. Jak wspomniałem, wisi mi to jak kilo kitu. A sugeruję jakiś dobry uczynek, bo w telewizji powiedzieli, że nudząca się młodzież szybko wpada w patologię i podejmuje później kiepsko płatną pracę, a ja chciałbym, żebyś płacił na moją emeryturę wysoki ZUS. Nie żebym się bał o jej wysokość, tylko żeby zrobić ci na złość.

    Polubienie

  3. To Al-Kaida słabo zainwestowała. Przecie gołym okiem widać, że Platforma nawet masowych mordów nie potrafi popełniać. No, chyba, że chodzi o masowy mord na logice i przyzwoitości.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s