14 myśli w temacie “Wicepremier o reformie emerytalnej.

 1. Drugi cfaniak: „no to niestety, mówmy o przykrych rzeczach, ale przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa”.
  http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,11167620,Powywiadziez_Rostowskim__po_co_leczyc_starszych.html

  I trzecia cfaniara, Mucha, nie chce mi się szukać cytatu ale jej tekst po co operować 80-latka skoro i tak wkrótce umrze do klasyki przeszedł.

  Polubienie

 2. Torero, podniecasz się, jakbyś pierwszy raz zobaczył na oczy bezczelność i tupet polityków. Jeśli tak rzeczywiście jest, to cóż, witamy w rzeczywistości. Życzymy udanego pobytu. :p

  Polubienie

 3. A czemu nie linkujesz informacji np. o tym, że dziś był korek na ulicy, którą jeździsz do pracy? Nie linkujesz każdej informacji, jaką posiądziesz, tylko te, które coś dla Ciebie znaczą, które jakoś tam Cię poruszyły. Czy się mylę?

  Polubienie

 4. Nawiasem te wszystkie niusy fajosko korespondują z 90. urodzina Strasznego Dziadunia. No co za bezczelny typ, tyle lat na emeryturze żyć!

  Świętomir – a „trzeba było się ubezpieczyć” Cimoszenki oceniasz w ten sam sposób?

  Polubienie

 5. A czemu nie linkujesz informacji np. o tym, że dziś był korek na ulicy, którą jeździsz do pracy? Nie linkujesz każdej informacji, jaką posiądziesz, tylko te, które coś dla Ciebie znaczą, które jakoś tam Cię poruszyły. Czy się mylę?

  Podlinkowałem informację, która wydała mi się interesująca z punktu widzenia większej ilości osób, niż moja skromna. Korek na ulicy czy stosunek z ptakiem na schodach nie jest takową informacją, acz współczynnik ruszalności jest we wszystkich przypadkach podobny.

  Polubienie

 6. Phi, ja to wczoraj zaliczyłem do politycznych motywatorów i zachomikowałem sobie na przyszłość:

  Ja nie za bardzo wierzę w państwowe emerytury, staram się zabezpieczyć tę przyszłość właśnie i przez oszczędności, i przez dobre relacje z moimi dziećmi, bo liczę, że to będzie pewniejsze niż te liczne, chimeryczne państwowe rozwiązania ~ Waldemar Pawlak, 17 lutego 2012 r.

  Marna emerytura z ZUS, lepsza niż nic ~ Donald Tusk, 17 lutego 2012 r.

  Przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa ~ Jacek Rostowski, 17 lutego 2012 r.

  Oni śmiali się z mojego bulu, ja będę śmiać się z ich emerytur

  Ps. te wspaniałe cytaty już leżą w WikiCytatach

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s