6 myśli w temacie “First we take Manhattan…

 1. Tyś w ogóle umniejszy ode mnie w Wikipedii, naprawiłbyś to niedopatrzenie 🙂

  A co do Histmaga – naprawdę chciałbym wierzyć w zaspanie, ale znając Naczelnego… 😛 W ichniejszym kalendarzu pod 9.10 widnieje jakaś wzmianka o UFO w Woroneżu…

  Polubienie

 2. Gdybyśmy chcieli przypominać co roku o wszystkich ciekawych i nieokrągłych rocznicach, to byśmy nic innego nie robili, a i tak byśmy nie dali rady. Nie zaspaliśmy więc, tylko świadomie w tym roku odpuściliśmy. Za to parę dni wcześniej pisaliśmy (ja pisałem) o innej rocznicy z tej samej epoki, z tym samym głównym bohaterem: http://histmag.org/?id=5963.

  Polubienie

 3. Gdybyśmy chcieli przypominać co roku o wszystkich ciekawych i nieokrągłych rocznicach, to byśmy nic innego nie robili, a i tak byśmy nie dali rady.

  A w zeszłym roku na 400-okrągło przypomnieliście? Pytam wyłącznie z ciekawości, bo jestem na piątej stronie Waszego SERPa na „Żółkiewski” i dalej nic nie widzę, za to na „Kreml” jako pierwszy wyskakuje mi nius KJ o świętowaniu wypędzenia Polaków z Kremla.

  Polubienie

 4. A wiesz, że nie pamiętam. 😉 Pisaliśmy o 400-setnych rocznicach Kłuszyna i zdobycia Smoleńska, a czy osobno o zajęciu Moskwy, to nie jestem pewien. Jeśli nie, to na pewno była to wtopa, ale nie pierwsza i nie ostatnia – widać nikt nie miał na to czasu.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s