22 thoughts on “Jak Bronek rąbnął kielonek.

 1. @Hoppke: Hm. Sądzę, że to „ortografia moralna”, związana z, jak to się ładnie mówi, „kontrowersjami” dokoła jego [rzeczywistego bądź rzekomego] tytułu hrabiowskiego, a nie zwykły babol. Oczywiście YMMV.
  EDIT: … a nawet gdyby nie, to i tak nie ma to nic do rzeczy 🙂

  Polubienie

 2. Mnie to tam mało interesuje, ale z ciekawości zajrzałem na podlinkowaną stronę i co moje oczy widzą? „Za Faktem”… To już lepszego źródła nie mogli sobie wybrać. LOL :0

  Polubienie

 3. Głównie chodzi o to, że zajmujesz się bzdurami. A powoływanie się na FAKT w trywialnych sprawach powoduje częściowe uwiarygodnienie tego szmatławca. You are do it wrong.

  Polubienie

 4. Fakt jako źródło jest cholernie mało wiarygodny. Gdyby podali informacje, które łatwo zweryfikować — nie ma problemu. W każdym innym przypadku należy bardzo ostrożnie do tego podchodzić. Cytowanie Faktu jest słabe tak samo, jak cytowanie Super Expressu Ilustrowanego i innych tego typu tworów.

  Może napisali prawdę, może okruchy prawdy zmieszali z domysłami i kłamstwami, nikt tego nie wie 😀

  I tak, jak wspomniałem, mnie nie interesuje zachowanie Bronka. Biorąc pod uwagę poprzednie wydarzenia to mógł uczynić tak, jak opisuje to Fakt. Niemniej cytowanie tabloidów jest BE 😛

  Polubienie

 5. @quest:

  Głównie chodzi o to, że zajmujesz się bzdurami.

  Bzdury nie bzdury, mój ci ten kawałek inetu i to powinno wyczerpać kwestię doboru tematów. Notabene taki fail [if any] w protokole dyplomatycznym jest gatunkowo jakby cięższy od pierdu na przyjęciu z okazji immartykulacji chrześniaka, więc sedno argumentu o bzdurze pozwolę sobie również potraktować sikiem prostym koherentnym.

  A Wszystkim wyjaśniam, że linkowania do „Faktu” po prostu nie zauważyłem. Co – jak zaznaczam – nie oznacza z automatu, iż wzmiankowane wydarzenie po prostu nie miało miejsca.

  Polubienie

 6. @quest: to, czym jutro się zajmę, nie powinno obchodzić Cię nic a nic. A jeśli jesteś zainteresowany tematem następnej notki, możesz tu zajrzeć na dniach. Mimo wszystko zapraszam.

  @ererer: Miedwiediew nie jest moim prezydentem, więc niekoniecznie.

  @kubarek: święte słowa, sam bym tego lepiej nie ujął. Idzie tylko o to, że jakoś po prostu nie chcę, żeby dla mnie to stało się normą i bzdurą. Jeśli ktoś myśli podobnie, mogę się tylko ucieszyć. Jeśli nie… cóż, ten blogasek to lektura wybitnie nieobowiązkowa.

  Polubienie

 7. Torero, tak jak ty masz prawo publicznie zajmować się bzdurami, tak ja mam prawo to publicznie komentować.

  Pisanie, że takie wypunktowywanie to protest jest mało wiarygodne. Może faktycznie robisz to w tym celu, aczkolwiek bezskutecznie.

  Jeśli już „kochasz to co robisz” to zainstaluj MediaWiki i tam wypisuj każdą kompromitację Komorowskiego. Bo kubatrek ma rację. Już za tydzień nikt tego nie będzie pamiętał, a ty za 4 lata będziesz mógł pokazać pierdylion stron z faux pasami Bronisława K. 😀 Taki prezydencki tuskwatch.

  Polubienie

 8. Torero, tak jak ty masz prawo publicznie zajmować się bzdurami, tak ja mam prawo to publicznie komentować.

  Owszem. Zauważ więc, że prawa do komentowania Ci nie odmawiam. Niedostrzeganie różnicy pomiędzy prawem a tym, co wypada, a co nie, klasyfikuje Cię jednak w sposób dość jednoznaczny. Tym bardziej, że tekst o „bzdurach” jest w zasadzie nieweryfikowalny i do meritum wnosi niewiele, żeby nie rzec nic [choć oczywiście wiele osób może się z Tobą zgodzić].

  Jeśli już „kochasz to co robisz” to zainstaluj MediaWiki i tam wypisuj każdą kompromitację Komorowskiego.

  Nie chce mi się. ICMPTZ?

  Już za tydzień nikt tego nie będzie pamiętał, a ty za 4 lata będziesz mógł pokazać pierdylion stron z faux pasami Bronisława K.

  Dziękuję pięknie. Jako że nie lubię mieć niespłaconych długów myślę, że za kilka komentarzy również dla Ciebie będę mógł przedstawić plan rozwoju zawodowego, niestety na razie krótkookresowy. Ale to jeszcze musi potrwać.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s