Wraca stare.

Niedawno głośno było [ale nieszczególnie, bez przesady z tymi wolnymi mediami] o sprawie Pawła Mitera – człowieka, który podając się za znajomego Prezydenta [aktualnego] dostał kontrakt w niezależnej TVP [o całej sprawie można przeczytać chociażby tu].

A w środę Mitera pobili. I jak sam twierdzi, „Zostałem poobijany, wybito mi przedni ząb i przekazano ostrzeżenie, żebym uważał z kim rozmawiam i nie kontaktował się już z prasą”.

Wraca era „nieznanych sprawców”?…

UPDATE: tutaj macie nieco obszerniejszą wersję Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy, do którego należy Miter.

2 myśli w temacie “Wraca stare.

  1. W cywilizowanych telewizjach robi się to inaczej, bierze się np. prezenterów TVN i zatrudnia do rządowej kampanii informacyjnej (Welman i Prokop), albo bierze się Majewskiego do reklamy państwowego banku, tak się daje łapówki, wpuszczając je zarazem w koszta, oficjalnie. Najciemniej pod latarnią, wiadomo. A tu taka prowizorka, jakieś nazwiska… od razu widać że katolski dziennikarz i pisowska TVP, he he.

    Polubienie

  2. Wraca ? A to kiedyś się wyniosło ? Zabawki się jedynie zmieniły. Dawno, dawno temu był kryzys z octem w tle i taki bokser, karateka czy inny fachman musiał sobie dorobić za walutę. Teraz, ups też jest „kryzys” i się dorabia w lokalnej walucie.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s