Tu miała być inna notka.

Jeszcze 10 minut temu miałem tu napisać, czemu wróciłem do Nokii po przejściowym [wymuszonym wskutek awarii mojej e71 podczas aktualizacji softu] romansie z BB. Miałem napisać, że awaria telefonu podczas czegoś tak elementarnego, jak upgrade, nadszarpuje moje zaufanie, ale jeśli chodzi o funkcjonowanie w roli terminala GTD, alternatywa w postaci 8520 Curve – doposażona nawet dedykowanym softem [Viira] – sprawuje się tak se. Że stary, zużyty jak portowa dziwka Symbian dysponuje podstawową ergonomią rozwiniętą o niebo bardziej. I zacząć wymieniać przewagi tegoż nad dużo bardziej zaawansowanym BB, koncząc w tonie ogólnie dla Nokii panegirycznym.

A przed chwilką spróbowałem odtworzyć backup. Backup się odtworzył, ucieszył mię optymistyczną zielenią komunikatu OK, a po restarcie telefon przywitał mnie komunikatem „Phone start-up failed. Contact the retailer”.

Xhejn, xhejn, xhejn. Chędożone sługusy faszystowskie, obyście na łożu śmierci dowiedzieli się, kim tak naprawdę były wasze matki i żony.

7 myśli w temacie “Tu miała być inna notka.

  1. Nie martw się Torero, symbian i tak już ledwie dycha. Czasy jego świetności były wtedy gdy Psion królował i się sprzedał Nokii czy jak to tam dokładniej było.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s