QOTD.

Rząd i prokuratura pół roku ukrywają przed społeczeństwem informacje o pasażerach Tu-154, którzy przeżyli katastrofę – wynika z wywiadu Edmunda Klicha dla rosyjskiej gazety „Młody komsomolec”. Klich powiedział, że „niektórzy pasażerowie prawdopodobnie skonali jakiś czas po katastrofie”. Przed społeczeństwem i rodzinami ofiar ukryto, kim byli ci ranni i jakie były ostatnie chwile ich życia. (…)
Z zaświadczeń o śmierci członków polskiej delegacji wynika, że zgony niektórych pasażerów nastąpiły 10–15 minut po katastrofie. Ktoś musiał stwierdzić, że zgony następowały dokładnie w tym czasie, bo trudno wyobrazić sobie, że konkretne minuty dotyczące chwili śmierci wpisywano „z sufitu”. [Źródło].

3 myśli w temacie “QOTD.

  1. Oznaczać to może jedno: telefon komórkowy
    musiał zalogować się do sieci rosyjskiej, a byłoby to możliwe tylko wtedy, gdyby został przez polityka PiS włączony na terenie Rosji. Jak twierdzi Małgorzata Wassermann, jej ojciec nigdy nie włączał telefonu na pokładzie samolotu.

    No to już znamy „Prawdziwe Przyczyny Katastrofy”. Pewnie komórki zakłóciły pracę urządzeń nawigacyjnych w samolocie 😉

    Polubienie

  2. Klich się dziwnie zachowuje, ostatnio jak by coraz więcej ujawniał. Rzucił info że być może nie wszyscy zginęli bezpośrednio w katastrofie i rozpoczął się na nowo festiwal naocznych świadków. Strażacy i mechanicy używający wielokrotnie złożonych zdań, rozbudowanych porównań, potrafiący rozpoznać poloneza Ogińskiego… normalnie prawie uwierzyłem.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s