Hilfe!

I standardowe zaklęcie: do kogóż w potrzebie, jak nie do braci joggerowej?…

Potrzebne Cudo. Cudo ma służyć generalnie do masowej komunikacji mailowej, niegłupie byłoby też wsparcie dla SMSów [proszę się nie śmiać, znam się inaczej]. Absolutnie żaden spam.

Cudo pobierałoby dla każdego maila określoną daną z innej krotki [tyle maili, ile wartości klucza obcego… o ile czegoś nie popierdzieliłem] z bazy MS SQL. Przydałoby się także móc personalizować maila zwrotem „Pan/Pani” na podstawie zewnętrznej tabeli, np. ID / Zwrot.

Jako dodatek do Cuda przydałaby się [choć tego nie sprawdzałem i może już się to da zrobić] taka kastomizacja pdfcreatora, żeby nazwy masowych PDFów konstruowały się na podstawie jakiejś danej z wydruku [postsrcipta?…], który z kolei wydruk tworzony jest na podstawie raportu z bazy.

Cudo zapisywałoby oczywiście maile w postaci szkiców z możliwością edycji.

Wreszcie Cudo puszczałoby co jakiś czas SMSy / wysyłało maile, chyba że adresat miałby gdzieś coś odznaczone.

Any ideaz, price suggestionz, lolz?… Cudo nie musi być – i pewnie raczej nie będzie – jedną aplikacją, tylko pewnie zgranym zespołem. Korzystał ktoś może z Gossamer List?

6 myśli w temacie “Hilfe!

  1. @klisu: TheBat jest aż taki fajny? Hm. Trza obejrzeć.

    @n3m0: dzięki za ofertę, bzmi nieźle. Jeśli wyszłoby to kiedykolwiek poza etap planów – tzn. jeśli kiedyś przypomnę sobie, jak się nazywam, na co się na razie nie zanosi – będę o tym pamiętał.

    Polubienie

  2. Żadna ironia. Jestem po prostu na etapie obwąchiwania sytuacji i kosztów, natomiast etap realizacji może się przeciągnąć [być może znacznie] z racji koszmarnej ilości spraw innych.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s