8 myśli w temacie “QOTD.

 1. I bardzo dobrze, im większa akcyza na takie używki tym lepiej. Jestem za, może dzięki temu część społeczeństwa z nich zrezygnuje, a nawet jak nie, dochód państwa większy.

  Polubienie

 2. Mam wrażenie, że nie do końca o to mi chodziło, ale może to faktycznie tylko moje wrażenie.

  A poza tym chciałbym, żeby Polska była utrzymywana pieniędzmi ludzi normalnie zarabiających, których stać będzie na opłacenie podatków i dostatnie życie, a nie pieniędzmi kierowców czy amatorów alkoholu i fajek.

  Polubienie

 3. pecet – jak opodatkują tak samo internet (bo siedzenie przed komputerem jest szkodliwe dla zdrowia i kręgosłupa i potem państwo wydaje majątek na leczenie i rehabilitację osób ze zwyrodnieniami, skoliozą itd.) to domyślam się, że będziesz równie chętny do płacenia?

  Polubienie

 4. Nie po prostu osobom siedzącym przy komputerze i nabawiących sie ww. urazów nie powinno przysługiwać leczenie, dodatkowe podatki to głupota, ale na leczeniu skarb państwa faktycznie mógłby zaoszczędzić.

  Polubienie

 5. Korekta nastąpiła na cmentarzu, czy na 40. piętrze?

  Wczoraj w Wiadomościach pokazali materiał jak jedna pani zaczepiła gdzieś na ulicy Grzesia Szetynę z pytaniem co z aferą hazardową. Grzesiu spieprzał aż miło, rzucał „jestem w pracy”, huehue. No ale wiesz, nie ma się co oszukiwać, Polacy w większości nie tyle nie lubią afer co nie lubią ludzi którzy im je pokazują, wolą żyć w nieświadomości, bo wtedy wkurw mniejszy. Dlatego PO będzie rządzić jeszcze dłuuugie lata, no przynajmniej dopóki PiS będzie na powierzchni. Bo na cud nie liczę.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s