Wolny kraj…

… gdzie panuje miłość, demokracja i pluralizm, a jedynym zagrożeniem dla nich, zresztą już niebyłym, jest klerykalizm…

… dorobił się już dwóch myślozbrodni: kwestionowania obowiązującej wersji Holokaustu i popierania dobrej pedofilii, cokolwiek to znaczy. Skoro życie tak zawzięcie goni sztukę [wszak to nic innego, jak „1984” „dwadzieścia (pięć) lat później”], to przyjdzie chyba niedługo obrać kierunek „szosą na Zaleszczyki”. Na wschód, tam musi być jakaś cywilizacja!

11 myśli w temacie “Wolny kraj…

 1. Co z wolnością?W bardzo wielu sprawach nie zgadzam się z torero. Wydawałoby się, że reprezentujemy zupełnie inne, wykluczające się światopoglądy. A chyba jednak, jeśli chodzi o podstawy mamy coś wspólnego… Chodzi o pewną wartość, o której wielu[.[…]

  Polubienie

 2. @Czajna: po prostu moim lurkowatym odbieraniem mediów i „propagowania” odbieram propagowanie jednego i drugiego inaczej.

  Po pierwsze – żadnych dotacji. Dla nikogo. Dziwnym trafem mam wrażenie, że zdemolowałoby to przede wszystkim promocję homoseksualizmu. Trzebaby zastanowić się, czy zakaz „dla nikogo” możnaby rozszerzyć „od nikogo” – co prawda kłóciłoby się to z wolnościami, ale za to wyszłoby mniejszościom również na dobre, bo zdjęłoby z nich odium bycia finansowanymi przez np. Fundację Batorego i inne szemrane instytucje 😛

  Po drugie – zakaz zgromadzeń, godzących w moralność publiczną. Zarówno homo, jak i pedo. Hetero też, dla jasności.

  Po trzecie – wolność słowa dla wszystkich. Wypisujcie sobie peany na cześć pana z panem i pozwólcie wypisywać peany na rzecz Polańskiego.

  Wszystko.

  Postrzegana przez Ciebie „różnica w propagowaniu” bierze się pewnie stąd, że inaczej propagują się homo, inaczej pedo. Nieszczególnie wyobrażam sobie, nawet w warunkach „pełnej wolności”, manifestacje pedo, bo niby z kim mieliby choćby paradować, skoro małolatów rodzice nie puściliby, a i pokazać się z facetem niechby i po studiach to dla małolaty w sumie chyba obciach?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s