Jest dobrze!

Ponieważ za poprzedni wpis optymistyczny dostałem nawet jakąś pochwałę, kontynuuję radosny ton. Wprowadzenie kastracji pedofilów świadczy o tym, ze władza ustawodawcza wreszcie zmienia kurs i koncentruje się na uniemożliwieniu popełnienia kolejny raz tych samych przestępstw. Rozumiem, że posłowie przygnieceni ilością pracy dalszych niezbędnych zmian nie dali rady wprowadzić tylko z pośpiechu, ale z niecierpliwością czekam na ucinanie łap złodziejom, wyrywanie języka [albo raczej oślepianie… te nowe media…] socjalistów i przywrócenie śmierci dla morderców 🙂

11 myśli w temacie “Jest dobrze!

 1. Publiczne egzekucje wykonywane łyżeczką do lodów w przerwie między jednym, a drugim odcinkiem „Na Wspólnej” z oglądalnością rzędu 90% społeczeństwa i reklamą Algidy w tle? Jesteś geniuszem! 😀

  Polubienie

 2. O ile pamiętam kastracja chemiczna polega na stałym przyjmowaniu środków przeciw popędowi – jak przestaniesz je brać, popęd wróci. Nie ma się więc co zapalać. No i jest otwarte pytanie: kto za to i ile zapłaci.

  Polubienie

 3. Turing był winny „zbrodni” homoseksualizmu – wtedy tak to postrzegano. Nie wiem czego wtedy używano, nie jestem też ekspertem w sprawach kastracji, więc nie mogę wdrażać się ten temat.

  Polubienie

 4. @D4rky: Z Turingiem było jeszcze inaczej. „Leczyli” jego homoseksualizm hormonalnie (nie chodziło o kastrację) i niestety, zarówno metoda, jak i ciało człowieka mają swoje granice. Też bym się załamał, gdyby zniszczono moją karierę naukową, zabrano pracę i oszpecono ciało (znaczne powiększenie biustu). A wszystko to, gdy mówimy o człowieku nauki, biegaczu, którego inspiracją do badań była śmierć przyjaciela (młodzieńczej miłości) – chciał odtworzyć jego umysł w maszynie.

  Mogę mieć różne poglądy dotyczące preferencji seksualnych, ale tego, co zrobili Turingowi nie wybaczę.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s