Wiem, że nic nie wiem.

Zmiana algo, GM najwyraźniej przerwało mój spadek w dół [ostatnio 9. pozycja], wbijając mnie na trzecią. Dowcip – marny – polega na tym, że nie robiłem w tej kwestii w zasadzie nic [nie licząc implementacji porad k_U_tka, które raczej nie miały jeszcze szansy mieć wpływu]. Skutek uboczny – jeśli sytuacja się daj Boże utrzyma, chwilowo nie będę pod nożem do bulenia seowcom 1.5k za miesiąc, choć mam złe przeczucia, że co się odwlecze, to nie uciecze. Fakt, że rzeczywistość mnie przerasta, notuję już tylko i wyłącznie z kronikarskiego obowiązku, nie dziwiąc się temu nic a nic.

* * *

Wczora z wieczora zdemolowałem sobie torebkę stawową w kolanie, lelawo dźwigając się z dywanu podczas zabawy z dziećmi. W nocy 3x budziłem się z bólu. Dzisiaj – w kolejce w sklepie słyszę opowieść dziewczęcia, serwowaną swojemu patnerowi rzyciowemu, jak to Renata z Krzyśkiem nie przyjdą. Bo obaj leżą z jakimiś urazami w jakimś szpitalu or sth. Bo wczoraj szli na spacerek za rączki, Krzysiek tak nieszczęśliwie podstawił nogę, że Renata się wyglebiła, a on nie zdążył stanąć i wyglebił się o nią. Jak mawiają to nasi bracia Czesi to, że jestem zwolennikiem teorii spiskowych nie oznacza, że cały świat nie sprzysiągł się przeciwko mnie.

* * *

Jutro będzie futro. I ostateczne pożegnanie z ośmioletnim wycinkiem życia. I wengi wengi ludzi w autobusach. I najwyższy czas na reklamację nadąsanego fatherboarda, którego nawet nie zdążyłem podkręcić. A tak sobie obiecywałem, że jutro nie ruszam się na krok z chałupy. Znów się okłamałem.

* * *

Znalezione nie kradzione: Bibuła – pismo niezależne. Zaciekawi tych, co zawsze, zwiśnie tym, co zwykle.

4 myśli w temacie “Wiem, że nic nie wiem.

 1. „Przemiany dokonane w duchu posoborowym, przyczyniły się do najgroźniejszego w historii procesu destrukcji Kościoła. Siły dążące od wieków do zniszczenia Kościoła poprzez Jego wewnętrzną przemianę przystosowującą Go do tego świata, osiągnęły wiele ze swoich celów w ciągu ostatnich 40 lat. Długi pontyfikat papieża Jana Pawła II, sprzyjający na wielu frontach tym siłom, został należycie uhonorowany w dniach śmierci i pogrzebu poprzez medialny globalny przekaz wyreżyserowany przez siły masońskie, a później skumulowany w fanatycznym wezwaniu do Santo Subito.”

  Dobre! 😀

  Polubienie

 2. Czajna, marnujesz się na swoim miejscu. Z Twoją nieprawdopodobną umiejętnością koncentracji na jednej frazie z całego akapitu, ignorującą brzmienie całości, już dawno siły masońskie powinny Cię zatrudnić do niszczenia braci Kaczyńskich 😀

  Polubienie

 3. A może już zatrudniły? 😛

  Nie ignoruję, zacytowałem całość, żeby kontekst był znany. Reszta jest trochę zabawna, a trochę sprzeczna z moimi poglądami, za to pogrubiona fraza jest po prostu prześmieszna. 😉

  Polubienie

 4. Bibula jest wporzo.

  > Czajna, marnujesz się na swoim miejscu. Z Twoją nieprawdopodobną umiejętnością koncentracji na jednej frazie z całego akapitu

  Zwracam też uwagę że zawsze są to teksty na tematy o który nie ma większego pojęcia, bo gdyby miał nie robiłby sobie podśmiechujek. No ale jak ma się znać skoro są one „sprzeczne z jego poglądami”.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s