W zależności od punktu siedzenia.

Firefox zdobywa coraz większy udział rynku? Znakomicie, należy się do tego przyłożyć w miarę możliwości, trzeba promować FLOSS, pokazać MS, kto tu rzondzi i przyczynić się do zwycięstwa dobrej sprawy i standardów.

Linux nie może dziwnym trafem kolejny rok zawojować świata? Pfrrrr, a kto powiedział, że komukolwiek na tym zależy, że tego chcemy? To jest celowe działanie, bo my tego nie chcemy, zwiększona userbase to tylko i wyłącznie kłopoty, a Linux przestałby być wtedy elitarny. Weź człowieku odpuść, bo gdybyśmy chcieli, to byśmy 80% rynku jedną ręką po jednym głębszym, ale dziś nie mamy czasu. Może jutro.

… jest to zresztą kolejne potwierdzenie prawdy życiowej, aspirującej do miana objawionych [może czas na strategię życia a’la Koval?…] „Ludzie muszą mieć rację”.

4 myśli w temacie “W zależności od punktu siedzenia.

  1. Tak, rzondi, to się nazywa ortografia moralna.

    Torero, oczywiście że ludzie chcą mieć rację, dysonans poznawczy to potęga. Stąd min. bierze się sukces lewicy, ludzi gówno obchodzi prawda, chcą mieć rację. Prędzej czy później wylezie im to bokiem i nawet będą pamiętać że to ich własna wina ale cóż, taki lajf, nagroda nie na tym świecie nas, zwolenników prawdy a nie racji, czeka. 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s