Polskie nazistowskie obozy śmierci. Zbierz je wszystkie!

Tu, o. No i prosz. Obozy niemieckie -> obozy hitlerowskie -> obozy nazistowskie -> obozy polskie -> polskie obozy nazistowskie. Jak to szybko poszło. I jak zadziwiająco dokładnie koresponduje z obligatoryjnie wyśmiewanymi tezami niektórych dyżurnych oszołomów. Gwoli ścisłości, angielskojęzycznych wersji tych rzeczy nie udało mi się znaleźć, co może świadczyć albo o ich usunięciu, albo o kolejnym faulu onetu.

5 myśli w temacie “Polskie nazistowskie obozy śmierci. Zbierz je wszystkie!

  1. Na Slalomie24 jest taki jeden maruti udowadniający długaśnymi elaboratami, że nazizm i komunizm to prawica, bo przyniosły tyle zła światu, no a lewica jest empatyczna więc…

    Przydałoby się podać te amerykańskie mendy do sądu, może dotkliwe kary finansowe lepiej by poskutkowały bo to palenie głupa to już przesada.

    Polubienie

  2. @jam: zazdroszczę Ci wielkiego serca. Naprawdę. Sam uważam się za małostkową mendę, której zależy na tym, żeby w świecie mówili dobrze o Polsce, a inni niech martwią się sami o siebie.

    btw: naprawdę sądzisz, że napisanie o „włoskich obozach pracy” sugeruje, że te plantacje powstały pod oficjalnym patronatem Berlusconiego, czy kto tam wtedy rządził? Bo jeśli chodzi o „polskie obozy”, to znając poziom wiedzy przeciętnego europejsa czy Amerykanina – owszem, jak najbardziej.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s