7 myśli w temacie “Z prac rządu.

 1. Ciesz się, że jeszcze nie zabierają dzieci rodzicom/dziadkom aby je oddać parze żyjących razem mężczyzn. Pierwszy taki przypadek zanotowano już w Szkocji. Wallace przewraca się w grobie.

  Polubienie

 2. No cóż, próbowało PO zrobić reformę bez podwyższania składki, to ją taki jeden zawetował. No to można było nic nie robić, albo zacząć myśleć o podwyższeniu składki. Aczkolwiek mnie ten pomysł też się zupełnie nie podoba.

  Polubienie

 3. Czajna, to po cholerę POszli do władzy, skoro teraz wskutek powszechnej niemożności i złego prezia, który nagle spadł im na łeb z kosmosu, pozostaje im tylko robić coś zupełnie przeciwnego do tego, co z wielką pompą i paradą głosili w programie?

  Swoją drogą, to o ile wcześniej nie lubiłem PO z innych względów, to teraz zaczynam ich organicznie nie znosić za autentyczne działania. PiS generalnie „podpadło” albo sztucznie montowanymi „aferami”, albo rzeczami w skali RP naprawdę nieistotnymi [ofc poza „normalnymi” zagraniami socjalistycznymi] – poza Irasiadami, Borubarem i okolicami kojarzę tylko obowiązek świateł, bo większość rzeczy albo była sztucznie rozdmuchiwana, albo stanowiła wpadki poszczególnych osób [np. Lepper stories]. PO w ciągu ostatniech kilku m-cy ma na sumieniu: powyższe, absurdalne wymagania wobec przedszkolaków i historie dokoła obowiązku szkolnego, „program antykryzysowy”, pakiet strażacki, niejasną [przynajmniej dla mnie] sprawę Cenckiewicza… więcej grzechów na razie nie pamiętam, ale każdy z nich jakoś uderza we mnie, no, może poza ostatnim. Jeśli uważając się za kolibra widzę u nich tyle sprzeczności z moimi oczekiwaniami, to albo ja mam problemy z definicjami, albo z nich tacy liberałowie, jak ze mnie koszykarz.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s