Akt łaski.

Mój ulubiony [satyrycznie, nie merytorycznie, broń Boże!] troll sejmowy, BronKom przyznaje, że każdy mężczyzna powinien mieć prawo do obrony swojej kobiety i dzieci. Ja już pomijam fakt, że spin doctorom peło pewnie znów wyszło, że jak się pary razy przychylnie wypowiedzą [„-Ajjjj! – Co się stało? – Przychylając się do pańskiego zdania, markizie, straciłem okresowo kontrolę nad nachyłem przechyłu.”; lokalizator tego cytatu ma u mnie +5k do Miru i +2340 do Elokwencji] o dostępie do broni, to im znów słupki skoczą, bo do momentu wyboru Czumy na ministra jakoś o tym nie słyszałem. Ale – przepraszam za nadużycie werbalne – myślenie BK doskonale pokazuje sposób myślenia pożal się Boże wolnościowcufff. Ludzki pan z tego Bronka, że o takich rzeczach jeszcze głośno mówi [no ale nie przesadzajmy, w przeciwieństwie do innych praw człowieka prawo obrony kobiet nie zostanie zadekretowane w konstytucji, co do tego jestem pewien]. Chociaż może jestem nadczepliwy i powinienem się cieszyć, że jeszcze takie prawa nam się przyznaje.

5 myśli w temacie “Akt łaski.

 1. Merytorycznie Komor też jest głupkiem wioskowym. Jak trzeba było to brak obniżki akcyzy na paliwo tłumaczył tym, że „to by było niesprawiedliwe, bo najwięcej by zyskali najbogatsi”. Potomek rodu szlacheckiego, taki upadek, straszne.

  Polubienie

 2. > Przemex, a myślisz, że horyzonty siedemnastowiecznego zaściankowego szlachcica z Mazowsza były nadzwyczaj szerokie? 😉

  Co jak co ale demokratą nie byłby na pewno, i tyle wystarczy, właściwie.

  Polubienie

 3. > Co jak co ale demokratą nie byłby na pewno, i tyle wystarczy, właściwie.

  Nie byłby demokratą?! Mam rozumieć, że demokracja szlachecka była dla niego nieznośnym represyjnym reżimem? 😉

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s