22 myśli w temacie “A Ty?

 1. A może Don Konek? Konek, to zdrobniale od „konował, co ogiery kastrował”. I takie na dodatek starozakonne w brzmieniu.

  Kon Donek, Don Konek. Żadna róznica.

  Chemiczny Donek jest rzeczywiście najtrafniejsze!

  Polubienie

 2. Hehehe, doskonałe! Widać różnicę w klasie elektoratu, peofilny wymyślał „pisiorów”, „pisdzielców” i tworzył pornomontaże z Kaczyńskimi a tu inteligentny i dowcipny humor. Dodald Tusk czy Donald Dusk to klasyka. 🙂

  kkk – jest różnica, tak jak przeciętny wykształciuch nie skumał „muchotłuków” tak i nie skuma „don konka”.

  Polubienie

 3. Przemex, żeby widzieć różnicę w elektoracie to trzeba chyba sobie jedno oko najpierw wydłubać. W końcu chyba nie minął jeszcze tydzień jak z pis-owego forum admini musieli usuwać „nazbyt zaangażowaną” twórczość fanów PiS-u (wytwory typu „Donek ma małego fiutka”, fotomontaże czy jakieś antyżydowskie zawołania).

  Po jednej i po drugiej stronie znajduje się zarówno wiocha, jak i ludzie na poziomie.

  Zresztą, „Chemiczny Donek” to IMO tak samo udane jak „Xerox Brothers”. Fakt, przeciwnicy PiS wytworzyli mniej zręcznych haseł, ale pewnie dlatego, że sami politycy im dostarczali gotowców („Wolska”, „Zjawisko Biologiczne”, „Małpa w czerwonym” itp.)

  Polubienie

 4. > żeby widzieć różnicę w elektoracie to trzeba chyba sobie jedno oko najpierw wydłubać.

  Mów sobie co chcesz, w chamstwie zarówno PO jak i ichniego elektoratu nic nie przebije, nawet SLD-uchy były i są łagodniejsze i bardziej wysublimowane, ba – w „Nie” regularnie widuję „humor” wyźszych lotów ale zapewne dlatego, że tworzą go dorośli. A argument „a u was biją Murzynów” to wiesz co.

  Polubienie

 5. W sytuacji, gdy stwierdzasz, że X jest bardziej kulturalny od Y, bo „X” używa słowa „ku*wa”, jest jak najbardziej uzasadnione powiedzieć, że Y nawet jeśli powstrzymuje się przed mówieniem „ku*wa”, to bardzo lubi mówić „ch*j”, więc nie jest wcale lepszy. „U was biją murzynów” ma sens, jeśli Ci bijący murzynów zarzucają komuś większy rasizm.

  Polubienie

 6. > U was biją murzynów” ma sens, jeśli Ci bijący murzynów zarzucają komuś większy rasizm.

  Ja to znam w innej wersji, „u was biją murzynów” jest tam uniwersalną odpowiedzią w przypadku braku argumentu, tylko tyle.

  Polubienie

 7. Ale czasem gdy ktoś mówi o biciu murzynów, to faktycznie chodzi o bicie murzynów. No ale jak sam powiedziałeś „Mów sobie co chcesz, w chamstwie zarówno PO jak i ichniego elektoratu nic nie przebije” — masz wyrobioną opinię i żadne fakty jej nie zmienią 🙂

  Polubienie

 8. Fakty-srakty, podaj jakieś fakty to pogadamy. IMO to Ty masz wyrobioną opinię i żadne fakty jej nie zmienią, bo gdyby było inaczej to byś przynajmniej sceptycyzm włączył albo nie przyłączał się do chóru wujów broniących PO. No, powiedzmy że Ty nie bronisz PO ale atakujesz atakujących PO, wychodzi na jedno ino takie zachowanie to się zwykło nazywać zachowaniem „pożytecznego idioty”. Ja sam 3 lata temu stanowiłem jeszcze elektorat PO, a potem przez kolejne miesiące ze zdumienia otwierałem oczy. Żadna ekipa nie była tak bezczelna i chamska w ogóle i szczególe, Niesioł bije na głowę wszystkich SLD-uchów razem wziętych, Chlebowski 6 godzin temu w TVN24 mówił „nie będzie żadnej prywatyzacji szpitali”, no litości chłopie.

  Już nie mówiąc o wyskokach typu ostatni numer ze zdjęciem bez zapowiedzi i bez słowa komentarza reportażu o rodzicach przeciwnych obowiązkowi szkolnemu dla sześciolatków.

  Polubienie

 9. Przemex, wejdź sobie na najbliższe forum onetu czy gazety i poczytaj co wypisują na siebie nawzajem wrogowie PO/PiS.

  „No, powiedzmy że Ty nie bronisz PO ale atakujesz atakujących PO, wychodzi na jedno”

  Trzeba było od razu powiedzieć, że każdy głos krytyczny wobec PiS traktujesz jak obronę PO.

  Wyobraź sobie, że istnieją na tym świecie ludzie których życie nie toczy się między biegunami PiS-PO, i którzy potrafią żyć bez opowiadania się po którejkolwiek stronie tego szamba.

  Ale nie, tego sobie pewnie wyobrazić nie możesz. W Twoim świecie każdy, kto powie cokolwiek negatywnego o bojówkarzach PiS jest automatycznie adwokatem bojówkarzy PO.

  Miłego życia 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s