54 myśli w temacie “Czym różni się…

 1. > Kadencja tego rządu jeszcze trwa i pomimo tego, że teraz niewiele robią ciągle mogą coś zmieniać.

  Robią bardzo wiele, już dawno przegonili PiS tam, gdzie mieli się różnić i jednocześnie nie zdążyli jeszcze zrobić nic tam, gdzie PiS już miał osiągnięcia. 🙂 No, poza tym, że wprowadzają w życie plan Sawickiej, której nikt z PO nie zna a na zdjęciach widać ją z całą wierchuszką partii, huehue.

  Poza tym polecam dzisiejszy Dziennik bodajże, jest wywiad z Mistewiczem. Fajna opinia nt. Palikota, że jest on strategią PO i tyle.

  Polubienie

 2. Kretynem nie jest, błaznem – na poziomie ciut wyższym od JKM. Jeden lata z dildo i obraża Kaczora, drugi zjada PIT-y i wypisuje rasistowskie brednie na blogu.

  Przede wszystkim JP gra rolę (jedynego!) liberała w partii Niesiołowskiego i Komorowskiego. Dzięki niemu konserwatywna partia „Platforma Obywatelska” może wciskać kit o wielonurtowości i liberalizmie, podczas gdy jedyne, co różni ich od PiS-u, to podejście do UE i mimo wszystko nieco więcej kultury.

  Taka ściema dla 19-latków. Nothing to see here, move along.:)

  Polubienie

 3. marcoos: słabo się znasz na polityce, jeśli PO nazywasz konserwatystami i nie widzisz podejścia do gospodarki PO i PiS (mało się różnią, ale niekiedy dość wyraźnie). A JKM nie pisze o rasizmie, tak btw.

  Polubienie

 4. > Kretynem nie jest, błaznem – na poziomie ciut wyższym od JKM

  No weź pan nie chrzań. Palikot nie jest w stanie nawet ogarnąć, a gdzie zrozumieć, większości wywodów logicznych Korwina. Zresztą tak jest z większością społeczeństwa. Jest zasadnicza różnica między wymachiwaniem gumowym fiutkiem a zjadaniem PIT-a aczkolwiek rozumiem, że socjalista może nie rozumieć, zwłaszcza tego drugiego.

  Ale ogólnie zgoda, faktycznie Palikot gra. Dzięki jego jakże potrzebnej pracy możemy już zbierać runo leśne w nadgranicznych rejonach bez specjalnego zezwolenia. No kapitalnie kurwa. No i jest strategią PełO, niby go mitygują, niby upominają, a w rzeczywistości te jego „ataki” są zaplanowane i przemyślane.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s