Ełro.

W weekendowych ćwierćfinałach wygrał futbol heteroseksualny [no… prawie, patrząc na reprezentację Hiszpanii]. I bardzo dobrze, awans Holendrów i/lub Włochów byłby obrazą dla poczucia przyzwoitości, estetyki i zdrowego rozsądu. A gnojków makaroniarzy mam wyżej uszu na następne 20 lat – na poprzednich mistrzostwach chamskie wybryki Materacyka, a wczoraj pajacowanie wieśniaka, turlającego się na boisko zza linii bocznej po faulu, kiedy toreros zaczęli wychodzić z kontrą. Żenada! Dzisiaj pierwszy raz w życiu idę postawić u buka kasę. Na braci kacapów, bo sposób, w jaki spożyli bez popitki tulipaniarzy, przyprawił mnie w dogrywce o spazmy śmiechu. Btw. cztery najlepsze drużyny Europy: Niemcy, Turcja, Hiszpania i Rosja, reżyser najwyraźniej pijany – oczywiście wszyscy tak typowali, ale ja jak zwykle wiem swoje.

* * *

I tylko szkoda, że mistrzostwa relacjonuje Polsat, a nie tefaupe. Komentatorów znieść nie mogę, radę daje chyba tylko Boniek. Reszta albo przygaduje z jakimś wieśniackim akcentem ze ściany wschodniej [żeby nie było – sam jestem wieśniakiem ze ściany wschodniej, ale ja nie pcham się na szkło!], albo odstawia jakiś folklor w studio, albo chędoży nimfy basenowe, co przy wejściach na wizję objawia się emigracją wewnętrzną a’la Pawlak, albo nie nadąża za rozwojem sytuacji na boisku [ot, choćby przy rzekomej czerwonej kartce wczoraj albo przedwczoraj – nie pamiętam…], albo w najlepszym wypadku prezentuje mój poziom wiedzy, poparty ściągami z jakichś karteluszków czy prompterów. A ja chcę fachowców. Szpakowski, wróć! Scenografia zdecydowanie do wymiany, ten basen zupełnie nie z tej bajki, następne mecze proponuję komentować z knajpy, bo i poziom podobny.

7 myśli w temacie “Ełro.

  1. > Dzisiaj pierwszy raz w życiu idę postawić u buka kasę. Na braci kacapów, bo sposób, w jaki spożyli bez popitki tulipaniarzy, przyprawił mnie w dogrywce o spazmy śmiechu.

    Hehe, ano. W Toku spece przez godzinę załamywali ręce "kto powstrzyma Holendrów, kto powstrzyma Holendrów" a tu taka niespodzianka, aż miło popatrzeć (po dwakroć, bo i speców z Toku mam w poważaniu).

    Żałuję jednakoż że znowu nie postawiłem na Niemców w meczu z Polską. Najprostsze pieniądze w życiu a przegrana jakże byłaby miła sercu!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s