7 myśli w temacie “Dziennikarstwo wirtualne – wpis nieautoryzowany.

 1. Karnowski wprawdzie twierdzi, że ma nagranie, z którego jasno wynika, że to był wywiad. Chociaż dla mnie jeden i drugi nie są zbytnio godni zaufania

  No ale mniejsza z tym, co powiesz na to:

  http://tierralatina.blox.pl/2008/04/Cejrowski-klamie.html
  ?

  http://www.prw.pl/articles/view/6229/cejrowski-o-rezygnacji-z-obywatelstwa-rp-i-zczolganiu-frytki – czy w radiu Wrocław też prowadził prywatną rozmowę?

  Szkoda czasu na tego pajaca.

  Polubienie

 2. Ja tam za Karnowskim nie przepadam (w zasadzie to nigdy nie lubiłem jego wywiadów, bo są tak samo autopromocyjne jak Cejrowskiego), ale WC kowboj tym razem ostro popuścił wodze fantazji. Niech już lepiej zostanie przy audycjach muzycznych, bo takie bajania jak te na pewno nie wyjdą mu na zdrowie.

  Polubienie

 3. Ale pojechałeś z tą analizą… Cejrowskiego cenię jako self-made mana, cenię go za organizację Zlotu Ciemnogrodu, konsekwencję… i w zasadzie za niewiele więcej. Na spotkaniu autorskim potraktował mnie w zasadzie z buta, na moje pytanie [dot. narkotyków iirc] odpowiadając: "To jest korwinizm" i kończąc tym merytorycznym stwierdzeniem odpowiedź, czym mi podpadł. Nie sądziłem jednak, że jest aż takim mitomanem. No cóż.

  Polubienie

 4. > Na spotkaniu autorskim potraktował mnie w zasadzie z buta, na moje pytanie [dot. narkotyków iirc] odpowiadając: "To jest korwinizm" i kończąc tym merytorycznym stwierdzeniem odpowiedź, czym mi podpadł.

  No ale moze to byl korwinizm? 🙂

  Polubienie

 5. No był 🙂 Ale użycie czegoś takiego jako coup de grace na spotkaniu, które MIAŁO NA CELU spowodowanie dyskusji po fakcie, sprawiło, że cały "dialog z publicznością" zmienił się w koncert klakierów. Aha, bo żeby było jasne, to po tym stwierdzeniu poprosił o następne „pytanie”.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s