6 myśli w temacie “Anetka.

  1. To ja Wam powiem, że z tym badaniem DNA to była jakaś ściema. Przede wszystkim na potrzeby sądu wykonuje się dwa badania, po drugie – oba laboratoria powinny znajdować się poza miastem, z którego prokuratura prowadzi sprawę, po trzecie badanie takie trwa ciut dłużej niż 36 godzin.

    Polubienie

  2. No kutfa, ale gdy pojawił się sposób na pozbycie się tych świniopasów to rezygnujesz? Nie wierzę w te badania i dlatego już napisałem w tej sprawie do kilku dziennikarzy.

    Polubienie

  3. Przemek, nawet jeśli Łyżwa jest ojcem, to jeśli uważa się panią… erm… popularną z pretensjami wyartykułowanymi po trzech latach za śmieszną, a całą instytucję tzw. "molestowania" za piętrową bzdurę, to nie sposób przyklasnąć całej krytyce SO czy z tego powodu domagać się ich dymisji – NAWET, kiedy uważa się ich za plantację buraków, a ich "poglądy" za mieszaninę koniunkturalizmu i bolszewii. I o ile cel czasem uświęca środki, to żaden cel nie uświęca TAKICH środków – IMHO.

    Polubienie

  4. Ja się nie domagam dymisji nikogo z Samoobrony, domagam się ujawnienia prawdy, mało to popularne ale cóż, tak bym sobie marzył. A ponieważ zaskoczenie pani popularnej wynikiem badania DNA jest, dla mnie, bardzo wymowne – sądzę, że wyjaśnienie sprawy sporo by zmieniło na scenie.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s