Ścinki bezprzymiotnikowe.

Przeczytane Lux perpetua. I nic więcej, bo nic mi się nie chce. Zacząłem czytać Bóg i świat, wywiad z [jeszcze] kard. Ratzingerem, ale jakoś przyszły inne zajęcia i książka znów powędrowała na półkę.

* * *

Obejrzane Co słonko widziało. Film generalnie zgrabny, chociaż do oglądania tylko na pokazach nocnych, gdzie w zasadzie podobać się mogą nawet niemieckie pornosy.

* * *

Gentoo leży. Na komunikat, że kernel panic, że cannot mount VFS i żeby ustawić proper „root=” parameter, istnieje w google multum solucji. I wszystkie z gatunku OKDP. Nolens volens jadę więc na swoim mocno zużytym i aktualnie politycznie niepoprawnym suśle. Komp dostał bierne chłodzenie w chipset i w domu najbardziej słychać teraz pompkę wodną, bo sam blaszak nie wydaje już w ogóle najlżejszego niemal dźwięku.

* * *

Nic mi się nie chce. Z kumplem, który również przechodzi syndrom wypalenia zawodowego, zakładamy partię neosocjalistyczną. Wynajęty dziennikarz napisze dramatyczny reportaż o wypalonych zawodowo trzydziestoparolatkach, a na fali społecznego poparcia sięgniemy po władzę. Ponieważ jesteśmy Nowymi Socjalistami, hasło też jest nowe: zamiast „każdemu wg jego potrzeb, od każdego wg jego mozliwości” – „każdemu wg jego potrzeb, od każdego wg jego chęci”. Powinno chwycić. Ktoś zainteresowany? Stanowiska prezia, viceprezia i sekretarza już zajęte, ale w terenie ludzie też są potrzebni.

* * *

W czwartek pierwszy raz popłynąłem z płetwami na nogach. Słów brak, popitalałem przez basen jak malutki ścigacz. Ale niegdysiejsze zaprawki górskie robią swoje, z rzekomego bólu nóg nie czułem niczego.

* * *

Nic mi się nie chce, powiadam. Nic nie mam, zdmuchnęła mnie ta jesień całkiem, nawet nie wiem, jak tam sprawy za lasem.

6 myśli w temacie “Ścinki bezprzymiotnikowe.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s