Ścinki.

Opera jeszcze do niedawna nie obsługiwała BPHu, a wczoraj obsłużyła. Dziwne, bardzo dziwne. Ale nie chce mi się tego sprawdzać.

* * *

GRAMPS leży i kwiczy. Przez chwilowy brak auta [cały tydzień, aż do soboty] nie chce mi się zabierać laptoka, na którym utrwaliłem moje genealogiczne łowy długoweekendowe. Przez Sieć tego nie przewalę, bo nie jestem do końca pewien, czy chcę mieć dostęp do maszynki za routerem via ssh, a z kolei na routerze brakuje miejsca na dysku. Dysk [non-system] ma co prawda 10GB, ale za to 32 MB RAMu, więc kiedy podczas kompilacji jaja brakło mi swapu, hojną ręką dorzuciłem mu całego slice’a, a teraz nie mam czasu tego odgrzebnąć.

* * *

A poza tym spać mi się chce, plonkuję Bartiniego, dyskutuję z jellonicami, które [cytat z pamięci, pisownia oddająca ducha łańcuszka] gwarantują miże jesli tych 75krzyzykuw ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ roześlesz twoimznajomym to pan Kazierz Gurski pójdzie prost odo nieba (na prawde)! [nb. jelloniczki okazują się być całkiem sympatyczne przy bliższym poznaniu, wystarczy obedrzeć je z tandetnej pozłoty ggostwa], ziewam, załamuję się, telefonuję, programuję, odbieram maile i robię sto dziwnych rzeczy. Dzisiaj może skończę tekst do najbliższego HM. Duże cytaty w nim, ale nie dają się skrócić, mam nadzieję, że lauro nie przytnie ich za bardzo w finalnej wersji. A poza tym – jak zwykle – chce mi się spać.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s