Ścinki niedzielne.

Szybka miłość do Kooka przeszła mi tak szybko, jak nagle się pojawiła. Odczuwam pustkę wewnętrzną, chyba wypełni ją GIMP + xsane.

* * *

Po raz drugi w życiu obejrzałem wczora z wieczora Nagi instynkt. Chyba jednak dojrzewam emocjonalno – estetycznie, bo film zrobił tym razem na mnie duże wrażenie. I nie chodzi mi bynajmniej o scenę z kuciapką Sharon Stone.

* * *

Wyrzuciłem z GRAMPSa wszystkie media – będę przeskanowywał zdjęcia, bo podczas poprzednich podpięć miałem kompletny bajzel w nazewnictwie i rozdzielczości.

* * *

Zaległy kącik czytelniczy: Zły brzeg Piotra Patykiewicza. Dziwna książka. Prawie zawsze miejsce akcji i bohaterów sobie wizualizuję, a tym razem scenerii nie byłem w stanie podpiąć do żadnego ze znanych mi miejsc. Dziwna książka, dziwny klimat. Warsztatowo w zasadzie bez zarzutu [przynajmniej dla mnie], ale na kolana nie rzuciła. 6.5/10. A dzisiaj zabieram się za Lwy Al Rassanu G.G.Kaya. I na razie koniec z kupowaniem książek, bo jest kilka innych priorytetów. No chyba że wyjdzie jakiś Sapkowski, Ziemkiewicz, Pilipiuk, Grzędowicz albo Ziemiański.

* * *

Piszę felieton do majowego Histmaga. Nie mam koncepcji, nie mam polotu, nie mam pomysłu. Męczę się.

4 myśli w temacie “Ścinki niedzielne.

  1. Pocieszę Cię, że ja też nie mam pomysłu (nie mówiąc o czasie) i chyba nic tym razem nie napiszę, przez co "Histmag" przechyli się niebezpiecznie na prawą stronę. 😉

    Polubienie

  2. Oj, Czajna, torero po prostu wyraża żal z powodu tego, że już nie będzie szefa działu, od którego bardziej obiektywny jest kot the_Aragorna 😀

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s