The day after.

Skaner skaziczny działa. Nie działał, ale trzeba było najpierw włączyć skaner, a dopiero potem komputer – i zadziałał, widocznie jestem mentalnie zbytnio w oparach technologii Plug’n’Pray. Kooka jest fenomenalna na pierwszy rzut oka, coraz bardziej przekonuję się [lepiej późno, niż wcale, jak powiedział stary Żyd, spóźniając się na pociąg] do idei przeróżnych galerii, projektów i takich tam – dotychczas byłem zwolennikiem podejścia opartego na bits and pieces, ale zaczyna mi wychodzić to już bokiem. Mr. G. jednak jeszcze się nie zdecydował na podmianę, więc napawam się tym skanerem, póki mogę.

* * *

Poranek z telewizją okazał się zajęciem ze wszech miar fascynującym i brzemiennym w doświadczenia i skutki. Dowiedziałem się, że Dolores nie powiedziała czegoś Pedrowi, poprzez zaniechanie straciłem swoją życiową szansę na wygranie 30 tysięcy kredytów, wysłuchałem wywiadu z biegłym, który wydał opinię zwalniającą z więzienia psychopatkę [która po wyjściu zamordowała dziewięcioletnią dziewczynkę] oraz poznałem tajniki produkcji ementalera.

2 myśli w temacie “The day after.

  1. [odnosnie telewizorni]
    Alez drogi kolego. zupelnie nie wiem czemu sie dziwisz. Tak przecie wyglada i poranek i przedpoludnie i popoludnie i.. i.. az do konca.
    Szkoda czasu. A ja sie o tym przekonuje za kazdym razem jak u znajomych / rodziny itp mam okazje rzucic przez chwile okiem na tv, cieszac sie ze sam jestem od tego wolny 🙂

    Polubienie

  2. Nienienienie, też jestem od tego wolny, ale kiedy wracam do domu o trzeciej w nocy, a dziecko wybija mnie ze snu o siódmej, to jestem taki nefretete, że nie stać mnie na nic mądrzejszego. O przepraszam… zainstalowałem sobie skaner pod Linuksem. Ale już na nic więcej 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s