Cisza w eterze.

Jakiś czas temu zrezygnowałem z Onetu jako głównego [no dobrze – jednego z główniejszych] źródła informacji. Bo plastik, bo brakowało ciekawych artykułów, bo tak. Przerzuciłem się na Interię. Bo Hołdys, bo Michalkiewicz, bo RAZ.
Michalkiewicz się był wyraził nieprawomyślnie w RM 27 marca. Cytował nie będę, kto chce i jeszcze się nie dowiedział, wygugla. Ostatni felieton zamieścił na Interii 24.03, następny więc wypadał w okolicach 31.03. Nie wypadł. Bez sądu, w kraju rzekomo wolnych mediów, w medium zupełnie nie powiązanym z RM, ani nawet z GW, czerwone gnojki, tym razem z frakcji RMF znów załatwiły sprawę po swojemu. O ile mi wiadomo, bez dania jakiejkolwiek racji i bez jakiegokolwiek wyjaśnienia dla czytelników, bo i po co. Był i znikł, bo go wezwał NIK. Najwyraźniej wolność słowa kończy się w okolicach Kazimiery Szczuki. Zaraz chyba włączę sobie RM.

5 myśli w temacie “Cisza w eterze.

  1. lemiel: masz rację, głupi błąd, przejrzałem daty poniżej, a zapomniałem o aktualnie podświetlonym 🙂 Co jednak nie zmienia faktu, że na ile widzę, od 31.03 nie ukazał się żaden nowy felieton. Chyba, że źle widzę.

    Czajna: idę dzisiaj na licytację kupić jakąś częstotliwość, idziesz ze mną?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s