Ścinki

Sąsiadom znów ukradli samochód. I kupuj tu nowe auta.

* * *

Po długiej przerwie wyszedł 51 numer Histmaga, a w nim – m.in. mój felieton gastryczno – estetyczny. Zapraszam w imieniu Redakcji i własnym.

* * *

Abstrahując od kwestii estetycznych, Samoobrona w rządzie może nie okazać się taka zła. Nie żebym był za, co to to nie, ale nie musi być najgorzej. Jestem w stanie wyobrazić sobie sytuację, gdzie Lepper i spółka dostają jakieś ochłapy i nie mieszają się do rzeczy poważnych. Gilowska może bije pianę. Może. ATSD dziwią mnie ludzie, którzy dostają womitu na widok Leppera, a nie przeszkadzają im inne postpezetpeerowskie mordy wtłoczone w garnitury. Cóż, estetykę najwyraźniej też można wytresować. A pozostając przy Lepperze, jak dla mnie demokracja ludzi myślących poszła w krzaki nie w momencie, kiedy ma on szanse zostać wicepremierem, tylko znacznie wcześniej, kiedy nie poszedł siedzieć. Teraz, w myśl starego porzekadła, tylko obrywa się dno.

* * *

Od dzisiaj znam pierwszego doktora, do którego mogę zwracać się per „ty”… przynajmniej na razie. Gratulacje, Nocny.

5 myśli w temacie “Ścinki

 1. nikt nie każe kupować 😉 (głupi żart, przyznaję)
  *
  ostry, bardzo ostry
  *
  nie wierzę, że Rydzyk czy Lepper pójdą siedzieć
  *
  o, to ja jestem lepszy 😉 już od grudnia zwracam się do pewnego doktora na ty; nie mówiąc o tych, którzy wchodzą na moje forum wydziałowe (sztuk 2)

  Polubienie

 2. Korekta w mojej osobie ( 😛 ) puszcza coś takiego, bo gdzieś kiedyś czytała, jak to Piłsudski mówił o swoich przeciwnikach właśnie w liczbie mnogiej, ale małą literą.
  Za to po wojnie w ramach ukulturalnienia pisało się o przeciwnikach też liczbie mnogiej (Michniki itp. 😉 ), ale wielką literą.
  Jako że felieton torero za kulturalny, acz pikantny uważam, to i kulturalną formę zachowałem.
  Pozdrawiam.

  Polubienie

 3. > Lepper i spółka dostają jakieś ochłapy

  Słusznie dziś go opisał RAZ w Rzepie:
  Wykonuje groźne miny, potrząsa głową i w ogóle. Do momentu, aż Kaczyński się odwróci i zagrozi odebraniem kawalkady służbowych samochodów oraz innych zabawek. Wtedy Lepper przyjmuje pozycję zwaną przez zoologów postawą uległości i wyjaśnia, że nigdy tych postulatów nie stawiał na ostrzu noża.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s