He he.

Cytata z Oneta w sprawie becikowego: „Równo nie znaczy sprawiedliwie. Nie widzę powodów, by podatnicy dofinansowywali prezesów banków czy posłów – mówiła Izabela Jaruga- Nowacka (SLD). – Poprzemy projekt, chcemy dać pieniądze, ale tym, dla których to jest ważna kwestia w budżecie domowym. Nie poprzemy ideologicznego becikowego”.
Zgryźliwe uwagi aż tłoczą się w kolejce. Pierwsza to taka, że wg starego powiedzenia socjalistów wszyscy mamy żołądki równe, natomiast w kwestiach innych części ciała najwyraźniej trwają jeszcze spory ideologiczne między komuną bezbożną a komuną pobożną. Druga to taka, że pani Jaruga – Nowacka nie powinna się wypowiadać publicznie, jeśli nie chce czarnosecinnej prawicy dawać pola do rechotliwej wyżywki w temacie logiki feminazistowskiej. Bo żeby w jednym zdaniu stwierdzić, że becikowe tak, ale nie dla wszystkich, a zaraz potem, że nie poprzemy _ideologicznego_ becikowego, trzeba dysponować logiką nie tyle rozmytą, ile rozmywaną bezustannie. A trzecia uwaga to taka, że wszystkie partie korytowe, pomimo krytyki – rzecz jasna prycypialnej – prześcigają się w licytowaniu na idiotyzmy. Oczywiście poza PO, które robi wbrew nie tyle w imię zasad, ile w imię odmrażania sobie uszu na złość mamie.

2 myśli w temacie “He he.

  1. …w relacji na żywo w telewizji (jeszcze publicznej) ukazano dobitnie, iż panią Jarugę-Nowacką najbardziej boli konieczność odprowadzenia podatku, z którego to skorzystać by miały po wprowadzeniu becikowego niepoczęte dotychczas dzieci pana Giertycha 😉

    …i ja ją osobiście czemuś rozumiem nawet…

    Polubienie

  2. A fe, co za rasizm!…

    Sz fak, czy tym półmózgom naprawdę się wydaje, że przez becikowe ktokolwiek więcej się rozmnoży? Chociaż fakt, z drugiej strony więcej kasy przy nas to mniejsze marnotrawstwo publiczne – o ile sobie nie odbiją gdzie indziej [a niestety raczej na pewno sobie odbiją].

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s