Cwaniaczki

Reżim kręci ciemne młyny przy podnoszeniu wieku emerytalnego kobiet. Bo coś im w ZUsie nie sztymuje, parafrazując Tuwima. Że niby równouprawnienie [a jak dyskyminowani, czyli że niby ja, nie chcą tego równouprawnienia, to co?]. Za parę lat, kiedy nawet te oszczędności znów nie wystarczą do sztymowania ZUSu, zacznie się śpiewka, że panie mają więcej obowiązków poza pracą [co jest prawdą], w związku z czym wiek emerytalny panów podniesie się do 70 lat. Potem ze smyczy spuści się znów feminazistki i da capo senza fine. Albo raczej ad mortem defecatam.

* * *

Od paru dni gnębiło nas znikanie windzianego paska zadań, po czym komputer budził się wyciszony taki jakiś. Guglałem, szukałem, węszyłem, aż w końcu sobie przypomniałem, że kiedyś do testów zainstalowałem takie jedno cudeńko i na śmierć o nim zapomniałem, a to znikanie to po naciśnięciu hotkeya było. No nic, ważne, że chyba naprawione.

Jedna myśl w temacie “Cwaniaczki

  1. …no cóż – wypada mi po raz pierwszy w życiu stanąć po stronie reżimu… jakoś nie umiałam sobie potąd bezboleśnie wyobrazić dłuższego ca o 12 lat [w tym 5 ustawowe i 7 biologicznie uwarunkowane] okresu emerytalnej wegetacji na głodowej, damskiej emeryturce…

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s