Szmajdziński!

Niesamowite, ale wyjątkowo zgadzam się z komuchem. Wzmiankowany stwierdził, że nie ma podstaw do podjęcia decyzji nad tarczą antyrakietową, albowiem nie ma w ogóle dyskusji dotyczącej aspektów technicznych i finansowych. No ja nie mogę – brawa dla tego pana. Bo pewnie następnych długo się ode mnie nie doczeka 😀

4 myśli w temacie “Szmajdziński!

 1. No ale gdyby nie zauważył takich oczywistości to by wyszedł na skończonego idiotę…
  Swoją drogą – ciekawostka – mamy sobie do cna zjebać stosunki do Rosją (i zachodnią Europą pewnie też) by amerykanie byli lepiej chronieni… W dodatku za darmo.
  Logika Marcinkiewicza mnie przerasta.

  Polubienie

 2. Wiesz, wg mnie to jest tak: _zakładam_ [zakładam, powtarzam, nie mam dowodów], że ta tarcza rakietowa coś robi, inaczej Ruscy nie obrażaliby się na nas z przyczyn ambicjonalnych [chyba]. A skoro tak, to jej założenie nie jest tak do końca od rzeczy.

  Brakuje mi czasu i chęci, żeby poszukać jakichś fachowych opracowań. Jedyny konkret, z którym się zetknąłem, to ktoś, kto na forum Histmaga stwierdził [za Światem Nauki?], że tarcza jest do de, bo w zasadzie podobne echo radarowe, co nadlatująca rakieta daje odpowiednio wytoczona kula aluminiowa, których w przeciętnej głowicy można upchnąć ochnaście. I w zasadzie wszystko byłoby dobrze [tzn. źle], gdyby nie fakt, że Amerykanie to naród pragmatyczny, a już taki pragmatyk, jak śp. Reagan, nie bawiłby się w coś tak szajsowatego. Chyba jednak sobie poguglam, bo na razie nie wiem, o czym piszę 🙂

  Polubienie

 3. No ale straszak także może być pragmatyczną zabawką, nie? Tym bardziej, że jeśli to faktycznie straszak to Rosjanie i tak o tym wiedzą, bo:
  1. szpiegują
  2. mają ludzi, by to zbadać
  I bardziej wygląda mi to na straszak, bo Rosja coś nazbyt teatralnie protestuje.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s