Wielka Kołomyja Elementarna

Zaraza, no. Ledwo, porzuciwszy czarnosecinne i oszołomskie przekonania, że żydokomuna rządzi światem, zacząłem, pod światłym wpływem „GW” i „Rz” posępnym milczeniem ignorować światy astralne Stana Tymińskiego i istnienie lóż wolnomularskich, a tu zonk. Istnienie grupy trzymającej władzę, objawione mi przez „GW”, upchnąłem jakoś w moim światopoglądzie [acz rzeczony światopogląd skrzywił się niemożebnie i głośne, acz niepochlebne opinie na mój temat wydawać zaczął], ale dzisiejszych doniesień o tajemniczej sekcie, robiącej wodę z – przepraszam za wielkie słowa – mózgów naszych luminarzy, nijak ścierpieć nie mogę.
Jak to? Zali wżdy masoneria nie istnieje, bo to przecież woda na młyn wywrotowców w rodzaju starego Giertycha czy JKM [to w takim razie po cholerę należeli do niej Kościuszko, Waszyngton i inni?…], a nasze – baczność! – Elity – spocznij! – dają się jak pierwsza naiwna podebrać na lep prozaicznej sekty? O tempora, o mores. Adasiu, ratuj!

3 myśli w temacie “Wielka Kołomyja Elementarna

  1. „»uczeń« jest nie tylko psychicznie, ale i ekonomicznie uzależniony od sekty. Kilkuletnie dzieci są poddawane praniu mózgu. Nieposłuszeństwo jest traktowane jako przejaw braku wiary i w brutalny sposób karane.

    Członek grupy, którego ogarniają wątpliwości i próbuje uciekać, jest poddawany praniu mózgu. […]”

    To chyba chodzi o państwo, a nie o żadną sektę?

    A swoją drogą, ciekawe, komu jest teraz na rękę rozpowszechnianie takich informacji…

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s