Kącik gramatyczno – seksualny

Coś powinno się zrobić z dziennikarzami, nadużywającymi słowa kontrowersyjny. Np. wchodzi nowy rijeliti szoł, w którym chędożenie na ekranie ma być główną atrakcją, ma to być „Wyścig do ojcostwa”, czy jakoś tak, a dziennikarzynę stać tylko na napisanie, że program będzie kontrowersyjny. Zamiast zwyczajnie napisać, że parę osób znów sk***i się przed kamerami za pieniądze i samochód sportowy.
Takich eufemistów to ja bym kontrowersyjnie wysłał na Kołymę. Z mojego prywatnego paragrafu dotyczącego zakłócania porządku pojęciowego wśród nieprędkich rozumem.
Ten sam paśnik [onet] informuje o nauczycielu muzyki, który chędożył swojego szesnastoletniego ucznia pod pretekstem jakiejś tam terapii. „Chłopiec o wszystkim opowiedział swoim kolegom, którzy uświadomili go, że nauczyciel wykorzystuje go seksualnie”. A ja kontrowersyjnie spytam: Czyżby nie pomogło, o postępowcy moi śliczni, wychowanie seksualne w domu i zagrodzie [o szkołę mi chodzi, ofkoz]? Wychowanie seksualne won ze szkół, że się tak łagodnie wyrażę. Strata czasu, pieniędzy i kolejne pieniądze na wychowanie [czy raczej hodowlę] łatwych panienek i powiatowych Casanovów.
Ależ ja dzisiaj jestem kontrowersyjny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s